Kafedra xodimlari

Begmatov Ilxom Abduraimovich

“Irrigatsiya va melioratsiya” kafedrasi mudiri professor.

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: i.begmatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Xamidov Muxammadxon Xamidovich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi q/x.f.d.. professor.

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: m.xamidov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Isabayev Kosim Togabayevich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: k.isabayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Isayev Sobir Xusanbayevich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi prof. v.b.

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: s.isayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Matyakubov Baxtiyar Shamuratovich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi prof. v.b., q/x.f.d.

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: b.matyakubov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Kasimbetova Saltanat

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi dotsenti,  t.f.n.

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: s.kasimbetova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Botirov Shavkat Choriyevich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi dotsenti, q/x.f.n.

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: sh.botirov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Mamataliyev Adxam Boymirzayevich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: a.mamataliyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Axmedjanova Gulnoraoy Teshabayevna

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email:  g.axmedjanova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Bekmirzayev Gʻulom Tashpulatovich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: g.bekmirzaev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Azizov Shoxrux Nuʼmonjon oʻgʻli

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: sh.azizov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Urazbayev Ilxom Kenesbayevich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: i.urazbaev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Abduraimova Dilbar Aybekovna

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi katta o'qituvchi

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: d.abduraimova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Mardiyev Shaxbov Xusanovich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: sh.mardiyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Yulchiyev Davron Gulomovich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email: d.yulchiyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Malikov Elyor Nazarqulovich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email:  e.malikov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Ishchanov Javlonbek Kurbanbayevich

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email:  j.ishchanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Hayitova Mahbuba Safarovna

Irrigatsiya va melioratsiya kafedrasi assistenti

Теl.:  +99871-237-19-56

Email:  m.xayitova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz