Kafedra xodimlari

Sherov Anvar G‘ulomovich

kafedrasi mudiri, Texnika fanlari doktori, dotsent

Теl.: +99871-237-23-57

Email: a.sherov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Serikbayev Bakir Serikbayevich

Texnika fanlari doktori, professor

Теl.: +99871-237-23-57

Email: b.serikbayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Amanov Baxodir To'xtasinovich

dotsent

Теl.: +99871-237-23-57

Email: b.amanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Gadayev Nodirjon Nosirjonovich

Gidromeliorativ tizimlardan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-23-57

Email: n.gadayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Muxammadiyeva Matluba Toxirovna

Gidromeliorativ tizimlardan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-23-57

Email: m.muxammadiyeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


G‘ulomov Sardor Baxodirovich

Gidromeliorativ tizimlardan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-23-57

Email: s.gulamov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Do‘stnazarova Sanobar

Gidromeliorativ tizimlardan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-23-57

Email: s.dustnazarova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Gafarova Aziza Israilovna

Gidromeliorativ tizimlardan foydalanish kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-23-57

Email: a.gafarova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


G'ulomov Daulet Karim o'g'li

Gidromeliorativ tizimlardan foydalanish kafedrasi stajyor-o'qituvchisi

Теl.: +99871-237-23-57

Email: d.gulomov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz