Kafedra xodimlari

Nazaraliyev Dilshod Valijonovich

kafedra mudiri, dotsent

Теl.:  +99871-237-09-71

Email: d.nazaraliyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Yusupov Giyaz Usmanovich

Gidrologiya va gidrogeologiya kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-09-71

Email: g.yusupov123@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 


Fatxullaev Alisher Mirzatillaevich

Gidrologiya va gidrogeologiya kafedrasi professor

Теl.:  +99871-237-09-71

Email: 

staff.tiiame.uz

 


Nurjanov Satbay Yeshjanovich

Gidrologiya va gidrogeologiya kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-09-71

Email: s.nurjanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Gapparov Furkat Axmatovich

Gidrologiya va gidrogeologiya kafedrasi dotsenti

Теl: +99890-315-18-94

Email: f.gapparov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Kattaqulov Farrux Sayfullayevich

Gidrologiya va gidrogeologiya kafedrasi katta oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-09-71

Email: f.kattaqulov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Roʻziyev Ilxom Maxmudovich

Gidrologiya va gidrogeologiya kafedrasi assistent

Теl.:  +99871-237-09-71

Email: i.ruziyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Qodirov Sobirjon Mamadiyorovich

Gidrologiya va gidrogeologiya kafedrasi assistent

Теl.:  +99871-237-09-71

Email: s.kodirov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Mansurov Safar Rahmonqulovich

Gidrologiya va gidrogeologiya kafedrasi Stajyor oʻqituvchisi

Теl.:  +99871-237-09-71

Email: s.mansurov123@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Akmalov Shamshodbek Baxtiyarovich

Gidrologiya va giodrogeologiya kafedrasi dotsenti

Теl: +99890-315-18-94

Email: sh.akmalov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Jumabayeva Gulnora Usmanbayevna

Gidrologiya va giodrogeologiya kafedrasi assistenti

Теl: +99890-315-18-94

Email: g.jumabayeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Eshquvatov Quvonchbek Shavkatovich

Gidrologiya va giodrogeologiya kafedrasi stajyor o'qituvchisi

Теl: +998903323400

Email: q.eshquvatov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Hamroqulov Jasurjon Sayli o'g'li

Gidrologiya va giodrogeologiya kafedrasi stajyor o'qituvchisi

Теl: +998 93 704-46-46

Email:  j.hamroqulov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz