Kafedra xodimlari

Karimov Akmal Xayitovich

Texnika fanlari nomzodi, dotsent

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: a.karimov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Egamberdiyev Numon Babayevich

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi professori

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: n.egamberdiyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Ismailxodjayev Baxodirxoʻja Sharipxoʻjayevich

Biologiya fanlari doktori, professor

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: b.Ismoilkhodjayev@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Karimov Baxtiyer Quramboyevich

Biologiya fanlari doktori, professor

Tel.:  +99871-237-19-26

Email:  b.karimov@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Maxmudova Iqbol Muxamedjanovna

Texnika fanlari nomzodi, dotsent

Tel.: +99871-237-19-26

Email: i.maxmudova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Nazarov Xolmurod

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi dotsenti

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: ewrm@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Radkevich Mariya Viktorovna

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-26

Email: m.radkevich@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Abdukodirova Maloxat Norijonovna

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi dotsenti

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: m.abdukodirova@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Boyirov Ravshan Kutbiddinovich

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi dotsent

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: r.boyirov@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Boboyev Xasan Odilovich

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi dotsenti

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: ewrm@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Alimdjanov Axmedjon Adilovich

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi katta oʻqituvchi

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: ewrm@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Mamatov Sobitjon Alijanovich

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi katta oʻqituvchi

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: s.mamatov@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Razzaqov Ruslan Ishqulovich

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi assistenti

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: r.razzakov@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Xamidov Avaz Odilovich

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi assistenti

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: a.xomidov@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Mavlyanova Dildora Abdurashidovna

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi assistenti

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: ewrm@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 

 

Mirzakobulov Jaxongir  Baxtiyorjon oʻgʻli

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi stajyor-oʻqituvchi

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: j.mirzaqobulov@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Sharipjonova Zilola Shiripjon qizi

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi stajor-o'qituvchi

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: z.sharipjonova@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Shoergasheva Shobegim Sharof qizi

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi stajor-o'qituvchi

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: sh.shoergasheva@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz

 

 

Nasibov Bobur Rustamjon oʻgʻli

Ekologiya va suv resurslarini boshqarish kafedrasi stajor-o'qituvchi

Tel.:  +99871-237-19-26

Email: b.nasibov@tiiame.uz​​​​​​​

staff.tiiame.uz