2022 yil 26 fevral kuni «Gidrologiya va gidrogeologiya» kafedrasi professor-oʼqituvchilari fakultetimizga qarashli 4-Talabalar ...
“Irrigatsiya va melioratsiya” kafedrasi dotsentlari Mamataliyev Adxam Boymirzayevich, Botirov Shavkat Choriyevich hamda kafedra assistenti Yulchiyev Davronbek Gulamovich tomonidan 4-talabalar turar joyida “Qaror va ijro” mavzusida maʼnaviy-maʼrifiy tadbir oʻtkazildi.
10.03.2022
Gidromelioratsiya fakulteti tyutori Egamova Dilbar oʻziga biriktirilgan 113 - guruh talabalari bilan birgalikda bir nechta maʼrifiy sayohatlarni uyushtirib kelmoqda. Zulfiyaxonim tavalludining 107- yilligi munosabati bilan “Adiblar xiyoboni”ga tashrif buyurildi.
09.03.2022
Joriy yilning 28 fevral kuni “Irrigatsiya va melioratsiya” kafedrasi tomonidan Gidromelioratsiya fakul’teti dekan farmoyishiga binoan TTJ-4 da “Suv xo‘jaligi sohasida Germaniya tajribasi” mavzusiga bag‘ishlangan ma’naviy-ma’rifiy tadbir o‘tkazildi.
04.03.2022
Joriy yilning 3 mart kuni “Ekologiya va suv resurslarini boshqarish” kafedrasi o‘qituvchilari Parkent tumani 2 - sonli kasb - hunar maktabi o‘quvchilari bilan “Tumandagi suv resurslari va ularni muhofaza qilish chora - tadbirlari” mavzusida o‘quv - amaliy seminar o‘tkazildi.
1-mart bahorning birinchi kuni “Sport – go‘zallik ramzi” shiori ostida, joriy yilning 1-5 mart kunlari voleybol bo‘yicha fakultetlararo umum kurs talaba-qizlari o‘rtasida “Rektor kubogi” sport musobaqasi o‘tkazilishi rejalashtirilgan.