Kafedra xodimlari

Ismailova Zuxra Karabaevna

Kafedra mudiri pedagogika fanlari doktori, professor

Теl.: +99871-237-45-39

Email: z.ismailova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Ximmataliev Do‘stnazar Omonovich

Professional ta’lim va jismoniy madaniyat kafedrasi v.b., professor

Теl.: +99871-237-45-39

Email: d.ximmataliyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Choriev Ro‘zimurod Ko‘nguratovich

“Professional ta’lim va jismoniy madaniyat” kafedrasi dotsenti

Теl.: (+998 71) 237-45-39

Email: r.choriyev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Mukumova Dilrabo Inatovna

“Professional ta’lim va jismoniy madaniyat” kafedrasi dotsenti (PhD)

Теl.: +99871-237-45-39

Email: d.mukumova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Fayzullaev Rustam Xamraevich

“Professional ta’lim va jismoniy madaniyat” kafedrasi dotsenti (PhD)

Теl.: +99871-237-45-39

Email: r.fayzullayev@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Mustafoeva Durdona Asilovna

«Professional ta’lim va jismoniy madaniyat» kafedrasi dotsenti (PhD)

Теl.: +99871-237-45-39

Email: d.mustafoyeva@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xoshimova Masuda Komilovna

«Professional ta’lim va jismoniy madaniyat» kafedrasi dotsenti p.f.n.

Теl.: +99871-237-45-39

Email: m.xoshimova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Norqobilov Muhiddin Najimovich

«Professional ta’lim va jismoniy madaniyat» kafedrasi katta o‘qituvchisi

Теl.:  +99871-237-19-41

Email: m.norqobilov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Sadikova Firuza Maxmudjanovna

«Professional ta’lim va jismoniy madaniyat» kafedrasi assistenti

Теl.: +99871-237-45-39

Email: f.sadikova@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Xodjanov Aziz Raximovich

«Professional ta’lim va jismoniy madaniyat» kafedrasi dotsenti

Теl.:  +99871-237-19-41

Email: a.xodjanov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz

 


Mahmudov Voxidjon Valijonovich

«Professional ta’lim va jismoniy madaniyat» kafedrasi assistenti

Тел.:  +99871-237-19-41

Email: v.maxmudov@tiiame.uz

staff.tiiame.uz